چینت الکتریک بزرگترین تولیدکننده تجهیزات فشار ضعیف ،فشار متوسط و فشار قوی در چین است . تنوع و فراوانی محصولات در بخش های فشار ضعیف، فشار متوسط و فشار قوی همراه با کیفیت بالای آنها  منجر به اخذ تاییدیه های بین المللی همچون KEMA,VDE,CE,CB,UL,SEMKO,PCT,FI,RCC,CSA,NRI گردید.

در کنار فاکتور حائز اهمیت قیمت سبب شد تا خیلی زود نظر مثبت بسیاری از مصرف کنندگان مارک های معتبر اروپایی و آمریکایی به محصولات CHINT معطوف گردید و محصولات CHINT Electric جایگزین مناسبی برای محصولات اروپایی و آمریکایی گردد. به طوری که در کمتر از ۲۰ سال حجم فروش و میزان گردش مالی این کمپانی در سال ۲۰۰۷ به رکورد ۱۸/۴ میلیارد دلار و در سال ۲۰۱۱ به ۸ میلیارد دلار رسید که نشان دهنده گرایش قابل توجه مصرف کنندگان به محصولات این کمپانی معتبر می باشد. هم اکنون بسیاری از محصولات کمپانیهای معتبر اروپایی و آمریکایی همچونGENERAL Electric آمریکا در کارخانجات شرکت CHINT تولید می گردند .

کمپانی CHINT Electric دارای چندین کارخانه در شهرهای شانگهای ، ونجو و هانجو و حدود ۳۰۰۰۰ نفر کارمند و متخصص می باشد و در حال حاضر در بیش از ۱۱۰ کشور جهان نمایندگی و یا دفتر فروش دارد .